Oddílová besídka 2010

(17.12.2010)
Aktualizováno 20.12.2010, 21:56
Letos dostali ti, co nahlásili velikost, nové oddílové triko. Sice nám vyrobili jiné velikosti, ale snad všem budou. Komu ne, může ho přinést vyměnit. Ostatní musí počkat na další emisi. Kdo nenahlásil velikost, tak mi ji může poslat na e-mail.
Po besídce jsme se vydali do lesa dát také něco zvířátkům. Letos bylo hodně sněhu, tak někdo zapadal skoro až po pás.

První poslal zápis Donald.

Dnes, jako každý rok, jsme se sešli u klubovny, abychom si udělali oddílovou besídku. Já jsem skočil ke Kosákovi pro stromek. Ozdobili jsme jej, vyndali jsme si cukroví, dali ho na tácy, dali jsme dárky pod stromeček.

V klubovně se hráli různé hry a soutěže. Když přišel Placák, tak jsme i zpívali koledy. Pak jsme si rozdělili všechny dárky. Ten kdo si nahlásil velikost trička, tak ho dostal pod stromeček. Vyšli jsme od klubovny do lesa. S sebou jsme vzali žaludy, chléb, mrkev, …

Šli jsme okolo hor, nebylo to daleko. U krmelce jsme vysypali všechno krmivo, něco jsme si řekli a vraceli jsme se zpět ke klubovně. U klubovny jsme ještě museli počkat do 1900, protože v ten čas měl být konec. Tak si děti zahráli nějakou hru. V sedm hodin jsme ukončili besídku, všichni se rozešli a najednou byl konec.