Oddílová besídka 2008

(19.12.2008)
Aktualizováno 05.01.2009, 20:56

Letošní počasí moc zimě nepřeje. Trochu poprchávalo. V klubovně jsme ozdobili stromeček, snědli cukroví, vypili čaj. Také jsme si zasoutěžili, zazpívali písničky. Nakonec jsme rozdali dárky. Pak jsme se vydali dát zvířátkům krmení do krmelce. Jak jsme stoupali, tak přibývala sněhová pokrývka. Když jsme dali krmení ke krmelci, tak jsme se vydali ke klubovně. Zde jsme si popřáli bohatého Ježíška a rozešli se domů.

Jako druhý poslal zápis Donald.

Dnes jsme se sešli na oddílové besídce jako každý rok. Z naší družiny přišel Máťa, Já (Donald), Skřítek, Vřeštidlo a Honza. Nejdříve jsme byli venku a hráli jsme hry. Pak jsme šli do velké klubovny, odevzdali jsme cukroví na tácy a dárky pod stromeček. Potom jsme si na sebe oblékli všechny věci a museli jsme je obléct na jednoho člena družstva. Družstva byly dvě. Potom byla další soutěž, vedoucí vybrali dva členy a oni museli namotat provázek na tyčku. Pak byla ještě jedna soutěž, museli jsme nafouknout balónek a sednout si na něj tak, aby praskl. Potom jsme si rozdávali dárky, jedli cukroví a soutěžili. Pak jsme šli ven. Šli jsme ke krmelci směrem na hory. Krmelec jsme chvíli hledali, ale nakonec jsme ho našli Pak jsme šli zpátky ke středisku a ukončili akci pokřikem. Potom jsme šli domů.