Malování a úklid garáže

(14.10.2005 - 15.10.2005)
Přišli jsme asi v 6 hodin, to už tam byl Kanál, Šmajra, Lukas, Jíťa a Emil. Všichni seškrabávali starý nátěr. Když jsme přišli, tak jsme si odložili a Brko štukoval (zadělával díry) a já jsem mu na to svítil. Takhle jsme pracovali až Kanál se Šmajrou odešli domů. Po seškrabání odešel i Jíťa. Když se měla zahajovat celoroční hra, tak se Šmajra a Kanál vrátili. Protože Kuře ještě nepřišel, tak jsem s Brkem šel pro něj, ale nebyl doma. Pak se zahajovala celoroční hra, měli jsme zavázané oči. Oni nám pustili nahrávku, kde bylo, že se máme pokusit o založení života na Marsu, pak nám k tomu ještě něco řekli, jako třeba o bodování, o úkolech a tak dále. Pak jsme se odebrali do klubovny a začali jsme malovat. Domalovali jsme asi v 10 hodin. Pak jsme si dali brambůrky a šli jsme spát. Ráno jsme vstávali o půl osmé a najedli jsme se. V osm hodin přišel Lukas s Jíťou a začali jsme dělat druhý nátěr na bílo. Když už to bylo všechno natřeno až na strop, tak jsme šli vytahovat krabice z garáže. Nebyli tam jen banánovky , ale i různé harampádí. Když jsme to vše asi za hodinu vyklidili, pak jsme začali dávat do banánovek, ale už roztříděné. Kde bylo nádobí, tak se to dalo do nádobí a tak pořád dále, těch banánovek bylo hodně. Pak ještě přišel Kuře. Když bylo poledne, tak musel Míchačka odejít domů. My jsme si dali oběd a šli jsme zase pracovat. Věci, co už nebyli třeba, tak se házeli na oheň a později se spálili. Když už byli všechny krabice roztřízeny, tak se nosili zpět do garáže. Já jsem Emilovi a Jíťovi pomohl strhnout lino, protože bude v klubovně nové lino. Nakonec Brko setřel a ve 4 hodiny jsme šli domů. Podle Emila jsem pracoval nejlíp a tak jsem dostal malou pneumatiku, Brko větší a Honza největší. Stejně jsme je vyhodili.

Zapsal: Petra , [27.11.2005, 00:35]
Účast: Brko, Kanál, Petra, Šmajra, Vasyl, Míchačka, Jíťa, Emilka, Lukas,