Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Listopadový táborák

(16.11.2006)

Počasí nám přálo, bylo teplo. Sraz byl u klubovny, vzali jsme pilu, sekery a vydali se k na chatu do Křivolíku. Vlčata šla s Jíťou a Lukasem pomaleji a hrála hry. Hodinu po těchto 2 skupinách se vydala poslední skupina. Na chatě se rychle postavil táborák, jelikož se rychle začalo stmívat, a pak ještě malý buřťák. Pak dostali vybraní bři za úkol zapálit buřťák. Moc se jim to nedařilo a sirky rychle ubývaly. Nakonec oheň zapálil Vřeštidlo. Po opečení buřtů jsme zapálili táborák. Zpívaly se písničky, nováčci povídali vtipy, hrály se hry. Okolo 20. hodiny jsme se vydali domů. U klubovny byl rozchod. Vlčata pokračovala v akci – spí ve středisku. Doufám, že jsem trefil seznam členů, bylo jich fakt dost a v těch nových se ještě moc nevyznám. 

Emilka


Dne 16.11. v 15hodin jsme se měli jít na slibový táborák. Ale slibový nebyl, protože se nikdo nepřihlásil na slibování. Byly jsme rozděleni na dvě čety – na přípravnou a lenoši. Naše družina byla četa přípravná a tak jsme vzali na pomoc Smíška a Fidlu. Cestou jsme potkali br. Hušku a chvíli si sním povídali. Pak jsme šli dál. Když jsme drazili k chatě, tak nám Smíšek řekl rozdělení prací. Já (Vasyl) a Jatýrko jsme měli úpravu kruhu a okolí. Když jsme vše dodělali přišli malí a Ostříži. Hned jak přišli tak se začal dělat buřtový oheň. Když si všichni opekli co měli, zapálili jsme velký oheň. Začali jsme zpívat „Červená se, line záře …“. Potom jsme si sedli, povídali o všem možném a zpívali

  • Stály Báby, Poštorenská kapela atd. Když už bylo asi sedm hodin, tak
jsme začali hrát schovku ve dvojicích. Lukáš a jeden z těch malých pikali a ostatní se schovávali. Mě a Toma nikdy nezapikali, ale my je jo. Když nás to už nebavilo, tak jsme si sedli k ohni a ještě zpívali. A tak už byl čas jít domů. Zabalili jsme se a šli ke klubovně. Po cestě jsme ještě měli s Tončou bojovku odvahy, ale tu jsme zvládli excelentně. No a už jsme byli u klubovny. Po cestě se Plavcovi ztratil nůž. Čus na další akci.

Vasyl


TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály