Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Květinový den 2007

(16.05.2007)
Aktualizováno 17.05.2007, 20:43
Květinový den (boj s rakovinou)
 

Sraz jsem měl s Bahnem, Rozinkou a Kuřetem v jednu hodinu a deset minut na nádraží, ale sešli jsme se o deset minut dříve, avšak bez Rozinky a Kuřete. Rozinka, Kuře a Bahno začali prodávat okolo osmé hodiny ranní. Za tuto dobu stihli prodat osmdesát kytiček.

Bahno s Jelenem prodali zbývajících dvacet kytiček do půl hodiny, neboť se ptali každého koho potkali. Také měli štěstí, protože venku a na nádraží bylo v té době velké množství lidí. Jakmile jsme měli svých dvacet kytiček prodáno, rozhodli jsme se pomoci sestrám z osmičky, neboť jim zbývalo ze dvou set kytiček poslední plato po padesáti kytičkách .

S rozdáváním jsme byli hotovi ve čtvrt na tři. O půl třetí jsme sestrám předali výtěžek za jejich kytičky a rozešli se domů.

Asi z dvaceti dotázaných důchodců, nepřispěla pouze jedna stará cikánka, která tvrdila, že si kytičku koupila včera. U lidí patřících do střední věkové vrstvy přispěly zhruba dvě třetiny dotázaných. Z lidí, kteří drželi cigaretu v ruce, nám přispěli čtyři kuřáci z dvanácti dotázaných.


 

V nejbližší době dodáme fotky a sumu, kterou se nám podařilo vybrat.


Zapsal: Jelen , [16.05.2007, 22:33]
Účast: Bahno, Holub, Jelen, Kuře, Rozinka, Snědlo, Traktor,

Určeno družině: Ostřížů,

Fotogalerie:
  • Není
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály