Kralické pevnosti aned Víkend plný zážítků

(17.05.2013 - 18.05.2013)
Aktualizováno 21.05.2013, 22:19

V pátek jsme měli schůzku spojenou s přespáním v klubovně, na schůzce jsme poznávali město a jeho ulice, dali si zmrzku, dokonce i zablbli na kolotoči. Večír na klubovně jsme se pokusili o uvaření špaget, bohužel neúspěšně a tak nám nezbylo nic jiného než sníst buchty a bábovky, které zbyli po střediskovém sněmu. Před spaním jsme koukli na Muže v černém a na komedii Manituova bota :-D.

V sobotu ráno jsme se vypravili vlakem do Kralické pevnostní oblasti, kde bylo k vidění mnoho zajímavých vojenských bunkrů, z nichž byly opraveny a zpřístupněny – Bunkr u cihelny a dále pozorovatelna u které jsme měli štěstí, že tam byli majitelé a pustili nás dovnitř a dokonce nám paní udělala průvodce s vyčerpávající přednáškou. Po příjezdu jsme poklidili a utíkali za rodiči.

Hitace: 1
Zapsal: Vřeštidlo , [20.05.2013, 21:41]