Hravý a tvořivý den

(08.11.2014)
Aktualizováno 11.11.2014, 20:09

Ráno jsme se sešli u lávky na podhorce, jak to bylo naplánováno, ale vzhledem k tomu, že pršelo, jsme se rozhodli, že na výlet nepůjdeme a místo toho budeme v klubovně. Tam jsme si nejdříve zahráli několik her, zazpívali písničky. Poté jsme se pustili do malování vánočních obrázků do střediskové soutěže. Na to jsme se rozdělili po družinách – Krahujci a Ostříži – a každá kreslila svůj vlastní obrázek. V průběhu toho se zároveň vařil oběd. Někdo krájel brambory, někdo zase cibuli, jiní krájeli buřty. To hlavní – samotné vaření, míchání přísad, atd. – dělal Emil. Vánoční obrázky družiny pomalu dokončovali a s nimi byl hotov i oběd. Byl vynikající.

Po jídle na chvíli přestalo pršet, tak jsme šli ven před středisko, abychom nemuseli být celý den zavření. Za chvíli ale opět začalo, takže jsme museli zpět do klubovny. Opět jsme se dali do tvoření. Tentokrát jsme vystřihovali vločky – také do soutěže.

Nakonec jsme si vyšli na procházku do Javorky a zpět ke klubovně.

Zapsal: Donald , [10.11.2014, 19:52]
Účast: David, Marek, Nosal, Matyáš, Šíma, Křikloun, Česnek, Kečup, Standa, Dan, Krtek, Honza R., Matýsek, Míra, Paprika, Petr, Vtip, Emilka, Donald,

Určeno družině: Krahujců, Ostřížů,