Hravé skautské dopoledne

(15.09.2007)

Jako každý rok, i tento vyrazil náš oddíl podpořit akci choceňských skautů – Skautské dopoledne v Chocni. Už na minulém ročníku jsme nabyli dojmu, že nebýt naší návštěvy, neměli by pořadatelé moc velkou účast. Už proto jsme je tedy nemohli nechat na holičkách.

Sraz byl klasicky na nádraží. Přestože jsme do oddílu provedli nábor nových členů, na množství zúčastněných to rozhodně nebylo vidět. Ještě že byla pozvána i družina Krahujců, na druhou stranu mohlo nás být ještě méně. Při cestě vlakem se nic mimořádně zábavného ani dobrodružného nestalo, samotnou akci jsme také nalezli jednoduše. Pro soutěžící bylo připraveno několik atrakcí, po jejichž splnění dostali závodníci nějakou odměnu. Například přelez lanové lávky, skákání v pytli, střílení z kuše a jízda na koloběžce mezi svíčkami. Jednotlivé atrakce sice byly zábavné, ale jejich splnění bylo velmi rychlé a tudíž si je většina vlčat i skautů několikrát zopakovala. Děti byly spokojeny a to je základ.

Poté co všechny už omrzelo opakování atrakcí jsme se vydali na obhlídku Pelin, kde se zahrálo pár her. Také jsme se pokusili vytvořit rekord největšího počtu skautů uvnitř stromu. Následoval návrat na nádraží, cesta vlakem a úprk k maminkám.

Zapsal: Jíťa , [06.10.2007, 10:29]
Účast: Donald, Skřítek, Vřeštidlo, Česnek, Klíště, Jíťa, Emilka,