Minulé akce 3. chlapeckého oddílu


Finále soutěže Zažíháme světýlko 2005

(14.10.2005 - 16.10.2005)
Aktualizováno 19.10.2006, 23:57

Dnes jsme jeli do Kostelce nad Orlicí na světýlko. Když jsme došli do školy, rozbalili jsme si batohy a šli jsme se kouknout do města – byly jsme u kostela sv. Jiří, u zámku atd. Potom jsme šli do školy. Potom byla večerka a šli jsme spát. Ráno jsme vstali, oblíkli se a šli jsme na snídani. Potom jsme šli na výstavu výrobků. Potom jsme šli dělat něco z kůže. Já jsem si udělal peněženku. Potom jsme šli na Oběd. Byla rajská s knedlikem. Potom jsme šli lízt po stěně. Nejdřív na nízký překážky a potom na vysoký a nakonec jsme šli na stěnu. Potom byla večeře a karneval. V neděli jsme vstali a šli jsme na snídani. Byla vánočka s marmeládou. Potom jsme šli do školy si zabalit a pak jsme šli na nádraží a jeli jsme domů.
[Donald]

Jsme se sešli na nádraží v 15:30hod. A jeli jsme vlakem do Kostelce nad Orlicí. Když jsme přijeli na nádraží tak nás přivýtalo světýlko. Řeklo nám kudy do třídy kam jsme byli ubytovaní. Když jsme se ubytovali, tak jsme šli do tělocvičny. Tam nám dali hru, že musíme hledat úkoly. Pak jsme šli spát. V sobotu jsme šli na snídani. Po snídani jsme šli zpátky do třídy, ale oni nám řekli, že máme jít do takových chatek. V těch chatkách byly rukodělné práce výroba tužek, hrnečků z hlíny, odlívání olova, malování na sklo, dělání svíček a to je vše. Po obědě jsme šli do školní družiny a tam jsem si udělal peněženku a předtím jsme dělali pečivo. A byl karneval. Hrál tam krejzy frog. Byla tam sranda. A jinak potom jsme šli spát.
V neděli jsme se vzbudili. Šli jsme si zabalit věci a potom jsme šli na snídani. Byla vánočka s marmeládou a baliček na cestu s obědem. Vrátili jsme se do třídy, vzali jsme si věci a šli jsme do vlaku. Když jsme přijeli do ČT na nádraží, mamka nepřijela. Tak jsem šel pěšky domů s Donaldem.
[Vřeštidlo]


Zapsal: Donald , Vřeštidlo , [07.01.2006, 11:13]
Účast: Donald, Máťa, Skřítek, Vřeštidlo, Kosák, Tonča,

Určeno družině: Krahujců,

Fotogalerie:
  • Není
TROJKA - 3.chlapecký oddíl
Farská 113, Česká Třebová, 56002
kroj@seznam.cz | mapa webu | DIGin.cz 2007 | RSS kanály