Domluva akcí na příští rok

(14.11.2010)
Aktualizováno 20.11.2010, 22:07

Vzhledem k tomu, že na ringoturnaj nepřijela polská výprava, bylo zapotřebí projednat další spolupráci a hlavně naplánovat akce na příští rok, aby se nestalo, že akce odpadne.

Skupina 3 skautů se tedy vydala do Olawy. Podařilo se nám domluvit 5 společných akcí na příští rok.

Již letos nás polští skauti požádali, zdali by mohli opět přijet na pálení čarodějnic. V květnu se bude v Olawě konat slet harcerů, kam jsme byli pozváni. Na akci pojede družina Krahujců.

Skupinka polských harcerů by se měla přijet podívat na náš tábor, aby si prohlédla způsob táboření v České republice, protože v roce 2012 bude společný tábor u nás. Dále jsme se domluvili na společném táboře v obci Lubiatowo u Baltského moře, kam by mělo jet asi 20 skautů z České Třebové. Poslední akcí by měl být v říjnu ringoturnaj.

Akce spolupráce s polskými harcery jsou podořeny městem Česká Třebová a Pardubickým krajem.
Zapsal: Emilka , [16.11.2010, 21:42]
Účast: Lukas, Měkoň, Emilka,