Deskové hry, stezka a výlet

(18.01.2019 - 19.01.2019)
Aktualizováno 20.01.2019, 22:28

V pátek po schůzce jsme se sešli ve velké klubovně, kde jsme si každý splnil 5 bodů ve stezce a dále jsme si zahráli deskové hry. Před spaním jsme se ještě podívali na jeden díl Pevnosti Boyard, kterou si zahrajeme na letošním táboře. Na závěr jsme se podívali na jednu pohádku.

Ráno jsme po snídani uklidili a vydali se na cestu. Každá skupina obdržela mapu a průvodce. Cílem bylo projít všechna stanoviště a splnit zadané úkoly. Došli jsme až k Floriánovi, kde jsme rozdělali oheň a opekli si buřty.

Pak jsme se vydali na zpáteční cestu. Když jsme dorazili do klubovny, začalo skládání zprávy, kterou nakonec vyluštily 2 skupiny, které obdržely sladkou odměnu. Pak se již čas nachýlil a pokřikem akce skončila.

Hitace: 1.52