Orbis pictus a ZOO Zlín

(20.01.2018)
Aktualizováno 14.02.2018, 21:41

V tomto krajském městě jsme navštívili interaktivní výstavu Orbis pictus. Na této výstavě jsme si mohli „osahat“ většinu vystavených exponátů. Ti, kteří již chodí déle, si určitě vzpomněli, že jsme na podobné výstavě byli před cca třemi lety v Broumově.

Letos byla výstava menší, tak jsme po jejím prohlédnutí stihli navštívit nedalekou ZOO. Zde to z počátku vypadalo, že zvířata jela na dovolenou do teplých krajů, ale postupně jsme si jich prohlédli spoustu.

Největší úspěch měli rejnoci, které si mohl každý pohladit a kdo chtěl, tak si mohl zakoupit krmivo a také je nakrmit. Před odchodem jsme ještě mohli krmit společně s ošetřovateli, což určitě byl pro každého nezapomenutelný zážitek.

Po prohlídce ZOO jsme se autobusem dostali do centra a přešli jsme na nádraží, kde nám jel za chvíli vlak.

Opět musíme všechny pochválit za účast.

Zapsal: Emilka , [23.01.2018, 20:54]
Účast: Bříza, Problém, Džub, Hasič, Jabko, Jirka, Křikloun, Kuba, Matyáš, Míra, Nosal, Péťa, Sýr, Guláš, Hodinář, Hrouda, Kapucín, Krtek, Týrex, Gigi, Lukas, Emilka,

Určeno družině: Krahujců, Ostřížů, Vedoucích,

• Není