Na první schůzce 8. 9. doplníme stávající družiny.
Na další družiny bohužel nemáme vedoucí.

Máme tedy cca 5 volných míst!!!

PARTA, HRY, DOBRODRUŽSTVÍ, ZÁBAVA

Skauting je cesta na celý život. Ve 3. chlapeckém oddíle nabízíme možnost vyzkoušet si život v přírodě, zahrát si dobrodružné hry, získat nová přátelství, poznat neznámé kraje a naučit se to, co škola a běžný život nenabízí.

Každý, kdo by chtěl chodit do skauta, může přijít na naše schůzky.

Předpokládáme, že schůzky budou opět v pátek, nedomluvíe-li se jinak.

V současnosti máme 2 družiny:

• Krahujci (7 - 9 let) - schůzky mají každý pátek
  • Ostříži (7 - 11 let) - schůzky mají každý pátek

Nováčci mohou přijít na kteroukoliv schůzku.

Doporučujeme vzít si s sebou tužku, papír a oblečení, kterému nevadí trocha špíny.

Velmi by se nám hodili i osoby starší 15 let pro pomoc s vedením družin.

Dotazy Vám zodpoví vůdce 3. chlapeckého oddílu

Článek: Přechod Jeseníků

Přechod Jeseníků, našeho druhého nejvyššího pohoří, byl pro mě jednou z těch akcí, na které se nezapomíná. Zážitky, které prožijete s kamarády Vám nikdo nemůže vzít a dlouho po akci na ně budete s úsměvem na rtech vzpomínat a vyprávět mezi přáteli. Jeseníky toho mají k nabídnutí velmi mnoho. Procházíte krásnou svěží přírodou, máte velký rozhled po krajině z vysokých holých hřebenů a cestou poznáváte, co všechno ve městech chybí [celý článek]

21.09.2005, 08:00;  | Zapsal: SestřenPřečteno: 588x

Aktualita: 17.07.2005, 08:58

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí] POZOR! POZOR! První poprázdninová schůzka se koná dne 2.9. v 16hod u klubovny. V Trojníčku číslo 3 je uveden ąpatný datum. S sebou: rozvrh.

17.07.2005, 08:58 | Zapsal: