Schůzky máme každý pátek.

Krahujci od 15:15 hod. Zde již máme plno.

Ostříži od 17:00 hod. V této družině jsou ještě 3 místa volná .

PARTA, HRY, DOBRODRUŽSTVÍ, ZÁBAVA

Skauting je cesta na celý život. Ve 3. chlapeckém oddíle nabízíme možnost vyzkoušet si život v přírodě, zahrát si dobrodružné hry, získat nová přátelství, poznat neznámé kraje a naučit se to, co škola a běžný život nenabízí.

Každý, kdo by chtěl chodit do skauta, může přijít na naše schůzky.

Předpokládáme, že schůzky budou opět v pátek, nedomluvíe-li se jinak.

V současnosti máme 2 družiny:

• Krahujci (7 - 9 let) - schůzky mají každý pátek od 15:15 hod. do 16:45 hod.
  • Ostříži (7 - 11 let) - schůzky mají každý pátek od 17:00 hod. do 18:30 hod.

Nováčci mohou přijít na kteroukoliv schůzku Ostřížů.

Doporučujeme vzít si s sebou tužku, papír a oblečení, kterému nevadí trocha špíny.

Velmi by se nám hodili i osoby starší 15 let pro pomoc s vedením družin.

Dotazy Vám zodpoví vůdce 3. chlapeckého oddílu

Aktualita: 13.05.2006, 17:20

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí] Družina Krahujců na Okresním kole Závodů vlčat a světlušek obhájila pěkné 3. místo z celkového počtu 10ti hlídek. Je to místo pěkné a zasloužené! GRATULUJEME, byl to tvrdý boj.
Krahujci se umístili na 3.místě v Okresním kole Závodů Vlčat a Světlušek
Jinak zde přibyla fotogalerie z čarodějnic a samozřejmě i z dnešních okresních závodů!

13.05.2006, 17:20 | Zapsal: Tonča

Akce: Okresní Závody vlčat a světlušek (13.05.2006)

Právě jsme se vrátili ze závodů. Doběhli jsme ve zdraví a v pohodě, ale bohužel se nám nepodařilo zdolat druhou postupovou příčku, tudiž jsme skončili na nepostupovém třetím místě. Zamrzí, ale odměnou je i toto krasné místo. Jako cenu jsme dostali super fotbalový míč, který náš oddíl potřeboval jako prase drbání :) Zápis: Sraz na nádraží byl již v 5:50 a jaké bylo mé překvapení, když se mi celá startovní pětice nesešla [celý článek]

13.05.2006, 17:19 | Zapsal: Tonča,  | Přečteno: 110x
Určeno družině: Krahujců, Jestřábů,

Aktualita: 07.05.2006, 21:16

[Krahujci, Jestřábi] Od 12. 5. budou schůzky Krahujců a Jestřábů začínat ve stejný čas v 16:00 hod. a končit v 18:00 hod.

07.05.2006, 21:16 | Zapsal: Emilka

Aktualita: 06.05.2006, 21:04

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí, Tábor 2006] Na 1. brigádu se prozatím přihlásili 2 rodiče s auty, takže kapacita aut není vyčerpána. Přijďte na 8 hod. ke klubovně, snad se vejdeme.

06.05.2006, 21:04 | Zapsal: Emilka

Článek: Středisko JAVOR v televizi OIK

ČESKÁ TŘEBOVÁ - Skautští vedoucí se snaží podporovat rozvoj dětí a mládeže, jejich mravní a tělesné schopnosti, aby byli mladí skauti schopni plnit povinnosti nejen k sobě samým, ale i ke svým bližním a k přírodě. Celá skautská činnost je nesmírně časově a někdy i finančně náročná, oddíly i samotné družiny vedou vedoucí, kteří za svou práci nepobírají žádný plat. Oddíl pořádá pro své členy každý týden schůzky, na kterých si hlavně hrají a učí se dovednostem [celý článek]

02.05.2006, 23:16;  | Zapsal: AnonymPřečteno: 85x

Aktualita: 02.05.2006, 18:18

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí] Právě teď v premiérovém vydání na místním infokanále OIK v pořadu Zprávy Regionu jsme měli možnost shlédnout zajímavou reportáž z prostředí skautingu v České Třebové. Za 3.chlapecký oddíl promluvil br. Jíťa, br. Rozinka a br. Kachna. Sledujte tedy program OIK a nenechte si tuto reportáž utéct. Video ke stažení!

02.05.2006, 18:18 | Zapsal: Tonča

Už bylo: Okresní kolo Závodů vlčat a světlušek 2006 (13.05.2006)

Sraz: 05:50 na nádraží, Návrat: 18:00 na nádraží

Určeno pro družinu: Krahujci, Jestřábi,

Již přihlášeni: Zobrazit/skrýt

Pro více informací klikni!

02.05.2006, 11:53

Aktualita: 02.05.2006, 11:32

[Racci, Ostříži] Právě byla přidána dlouho očekávaná fotogalerie z výpravy na Ivančenu! A stav trojkovské fotogalerie se přiblížil hranici 4000 fotografií. Koncem týdne bychom chtěli přidat i fotografie závodů a pálení čarodějnic.

02.05.2006, 11:32 | Zapsal: Tonča

Aktualita: 30.04.2006, 21:24

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí] Ve dnech 23. – 25. 6. se pětičlenná výprava z našeho oddílu vydá za skauty ze Svitu.

30.04.2006, 21:24 | Zapsal: Emilka

Aktualita: 29.04.2006, 21:00

[Krahujci, Jestřábi] Dne 13. 5. 2006 se koná Okresní kolo závodů vlčat a světlušek, do kterého naše hlídka postoupila. Vybraná vlčata se s Tončou na toto kolo vydají do Žamberka. Ostatní jedou na brigádu.

29.04.2006, 21:00 | Zapsal: Emilka

Akce: Pálení čarodějnic 2006 (28.04.2006 - 29.04.2006)

Když jsem přišel ke středisku, náhle se u mě objevil Emil: „Kde máš Orkána?“ „Má čtyřicítky.“ „A kuře?“ „Nevim, asi taky.“ Ale Emil nedal, a tak jsem pro něj musel letět. Tak ty čtyřícítky Kuře neměl, ale okolo krku měl omotán šátek a ještě k tomu měl chraplavý hlas. Po dlouhém přemlouvání Kuře řekl, že půjde aspoň prodávat (byly totiž závody). Na místě jsme zjistili, že Kuře není potřeba, ale já se prý na místo trhovce hodím [celý článek]

29.04.2006, 20:56 | Zapsal: Rozinka,  | Přečteno: 154x
Určeno družině: Krahujců, Racků, Ostřížů, Jestřábů,

Akce: Střediskové Závody vlčat a Světlušek (28.04.2006)

Po dlouhé době se opět konalo střediskové kolo závodů vlčat a světlušek (ZVAS). Původně se měly o postup porvat 4 + 4 hlídky. Nakonec závodilo pouze 5 hlídek, ostatních 9 šlo mimo závod - trochu luxus, co?. V kategorii vlčat, která nás zajímala obsadily první dvě místa naše hlídky, na třetím místě byla hlídka ze 7. chlapeckého oddílu, která se věak dalšího kola nechtěla zúčastnit. Bohužel v oddíle máme pouze 11 vlčat a proto na okres pojede pouze 1 hlídka [celý článek]

29.04.2006, 20:37 | Zapsal: Emilka,  | Přečteno: 114x
Určeno družině: Krahujců, Jestřábů, Vedoucích,

Aktualita: 28.04.2006, 07:06

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi, Vedoucí] NÁVRAT Z ČARODĚJNIC!!!
Pozor změna, vzhledem k předpovědi počasí a našim dalším povinnostem, jsme se rozhodli, že z čarodějnic příjdeme dříve – v cca 10:30 hod. Děkujeme za pochopení.

28.04.2006, 07:06 | Zapsal: Emilka

Aktualita: 27.04.2006, 20:55

[Tábor 2006] Dnes proběhla schůzka rodičů. Na tábor pojede 20 dětí.

27.04.2006, 20:55 | Zapsal: Emilka

Aktualita: 26.04.2006, 21:26

[Krahujci, Racci, Jestřábi, Tábor 2006] Jen pro jistotu připomínám, že zítra je schůzka rodičů!!!

26.04.2006, 21:26 | Zapsal: Emilka

Aktualita: 24.04.2006, 09:01

[Krahujci, Racci, Ostříži, Jestřábi] Právě bylo přidáno horké vydání časopisu Listy Trojky pro měsíc duben. Stáhněte si jej a přečtěte dříve než ostatní v tištěné formě! Jinak připomínáme, že dnes je Den skautů a slaví se Den Sv. Jiří – patrona skautů.

24.04.2006, 09:01 | Zapsal: Tonča

Soubor: Listy Trojky 2006/04 duben

ikonka typu pdf Nevíte co je uvnitř tohoto čísla? a když vám řekneme, že ani my to netušíme, uveříte nám? Stáhněte si jej a pak nám to klidně do diskuze napište. [stáhni soubor]